Teczki ofertowe

Teczka  ofertowa jest doskonałą formą  prezentacji przedsiębiorstwa !
W naszej ofercie znajdują  teczki ofertowe w formacie a4 w kilku standardach. Teczki posiadają grzbiet jednobigowy lub dwubigowy w różnych szerokościach, dzięki czemu można je wykorzystać do przechowywania zarówno małej jaki i  dużej ilości kart. Zadruk  jednostronny jak i dwustronny wykonujemy drukiem offsetowym oraz cyfrowym. Oferujemy wiele metod uszlachetnień: foliowanie błysk, mat oraz folią soft touch oraz lakier wybiórczy UV.
Zamówienia realizujemy już od 50 sztuk.

Teczka wariant ekonomiczny posiada doklejany uchwyt w narożniku na dokumenty. Dostępna jest z grzbietem jednobigowym lub dwubigowym o grubości 5,5mm. Instnieje możliwość zadruku w pełnym kolorze tylko z jednej strony. Zamówienia realizujemy już od 50 sztuk.

Teczka wariant standard posiada wąskie skrzydełko z wcięciem na wizytówkę. Może być zadrukowana jedno lub dwustronnie. Dostępna jest z grzbietem jednobigowym i dwubigowym o grubości 5,5mm. Zamówienia realizujemy już od 100 sztuk.

Teczka wariant LUX posiada szerokie skrzydełko z wcięciem na wizytówkę. Dostępna jest w wersji z zadrukiem jedno i dwustronnym. Dostępna jest z grzbietem jednobigowym i dwubigowym o grubości 5,5mm. Zamówienia realizujemy już od 100 sztuk.