O NAS

Jesteśmy firmą rodzinną, istniejącą na rynku poligraficzny m od 1988 roku.

Oferujemy kompleksowe usługi od opracowania projektu, poprzez przygotowalnię, druk, aż do obróbki introligatorskiej. Dysponujemy zespołem doświadczonych

i wykwalifikowanych pracowników, dzięki czemu możemy zapewnić naszym klientomnajwyższą jakość usług poligraficznych.

Gwarantujemy terminowość wykonania zleconych nam prac.

Realizujemy zamówienia małych i dużych firm, instytucji publicznych, wydawnictw, agencji reklamowych, klientów indywidualnych.

Pre-Press:

Naświetlanie CTP
Naświetlarka KODAK ACHIEVE pracuje w rozdzielczości 2400ppi przy liniaturach 175 lpi oraz 200 lpi. Dodatkowo do usprawnienia procesów w drukarni przyczynia się system PrintLink, umożliwiający – poprzez protokół CIP3 – wstępne ustawianie kałamarzy farbowych w maszynie offsetowej na podstawie danych z przygotowalni.

Press:

Press-druk offsetowy
Jako nieliczni w Polsce realizujemy druk offsetowy na maszynie KBA RAPIDA 75 PRO PLUS ‒ bogato  doposażonej wersji urządzenia tej renomowanej firmy.  Za  idealną powtarzalność koloru na każdym arkuszu nakładu odpowiada automatyczny system kontroli barwy.


Press-druk cyfrowy

W naszym parku maszynowym znajdują się 2 urządzenia CANON imagePRESS C8000VP, łączą niebywałą jakość, wydajność i wszechstronność, aby zapewnić optymalne efekty w szerokiej gamie zastosowań. Można bez przesady powiedzieć, że dzięki nim cyfrowe drukowanie w kolorze osiągnęło wyższy poziom zaawansowania.

ZALETY

  • Optymalna wydajność na wielu różnych nośnikach o gramaturze do 350 g/m²
  • Szybkość do 80 str./min – nawet w przypadku dużych nakładów lub druku na mieszanych nośnikach
  • Zachwycająca, niezmienna jakość kolorów od pierwszego do ostatniego arkusza
  • Znakomita jakość druku nawet na nośnikach teksturowanych
  • Optymalizacja połysku pod kątem papieru
  • Bardzo duża dokładność pasowania arkuszy
  • Innowacyjny toner CV (Consistently Vivid)
  • Wyjątkowo długi czas pracy bez przestojów


Druk cyfrowy czarno-biały
Posiadamy urządzenie Oce VARIOPRINT, które odpowiada za druk w kolorze , którego cechą główną jest wysoka wysoka wydajność odbitek na 1 minutę.

Introligatornia
Urządzenie wykrawająco – tłoczące 720SE firmy SBL to wysokowydajne sztance płaskie których konstrukcja umożliwia pracę z dociskiem do 200 ton. Model jest dedykowany do szerokiego zakresu produkcji od wykrawania i nacinania cienkich materiałów po wykrawanie i bigowanie tektury. Odpowiednio dobrane wyposażenie maszyny umożliwia również produkcję na materiałach z wybranych tworzyw sztucznych lub też mikrofali. Idealnie sprawdza się przy produkcji galanterii papierniczej, jak również w produkcji opakowaniowej.

Linia do oprawy zeszytowej
Posiadamy nowoczesne urządzenie introligatorskie firmy DUPLO służące do kompletowania arkuszy oraz do wykonywania oprawy zeszytowej. Kompaktowa, stabilna maszyna do zbierania pojedynczych arkuszy w zestawy o pionowej konstrukcji, pozwalająca zaoszczędzić powierzchnię w drukarni.


Oklejarka do książek firmy DUPLO
Jest to profesjonalna oklejarka przeznaczona do oprawy miękkiej. Jest w pełni zautomatyzowana i wyposażona w klejownik kleju na gorąco. Skuteczna jest już także dla małych ilości kartek. Dostarcza dobrze oprawione książki w niezmiennie wysokiej jakości. 


Składarko – sklejarka do pudełek liniowych oraz z dnem automatycznym APR Solutions BOX PLUS 2

do składania i sklejania pudełek liniowych oraz z dnem automatycznym a także mająca wiele innych dodatkowych zastosowań.

Maszyna nowej konstrukcji, opracowana w celu realizacji:

  • Pudełek klejonych liniowo
  • Pudełek z dnem automatycznym tzw. crash-lockPółautomatczna laminarka o formacie B2+
Prace uszlacheniamy folią na gorąco (ręczne nakładanie i automatyczna separacja arkuszy). Pneumatyczny układ docisku o bardzo dużej wydajności gwarantuje najwyższą jakość foliowania i wysoką trwałość produktu. Maksymalny format foliowania: 500x740mm.


Maszyny wykrawające
Prace sztancowane wykonujemy na profesjonalnych sztanctyglach do formatu B0 (1400x1000mm). Potężny docisk i masywne wykonanie pozwalają wykrawac prace

z dużą ilością noża. Bazujemy na wykrojnikach wykonanych z wykorzystaniem urządzeń laserowych.


Nasza "Perełka" - Heidelberg SBB - automat sztancujący .

Cyfrowy ploter tnący SUMMA D160 o maksymalnej prędkości nacinania do 800mm/s.
Druk wielkoformatowy
Na ploterze płaskim Océ Arizona®460 XT do druku UV, wykonujemy nadruki na wielu podłożach. Jego maksymalne pole zadruku wynosi 2500mm x 3050mm,

w zestawie znajduje się również opcja druku z roli o maksymalnej szerokości 2195mm.