Katalogi ofertowe

Katalog jest najbardziej powszechną prezentacji  firmy!
Oferujemy druk katalogów w kilku standardowych formatach w technologii druku offsetowego jak i cyfrowego. W zależności od ilości stron folderu proponujemy grzbiet szyty, spiralowany lub klejony. Katalogi ofertowe, czy reklamowe posiadają okładkę  z papieru o  zwiększonej gramaturze dla lepszej estetyki. W naszej ofercie znajdują się również różne opcje uszlachetnienia wydruku: standardowy lakier dyspersyjny lub offsetowy, lakier UV wybiórczy, który podkreśla  wybrane elementy graficzne okładki, jak również 3 rodzaje folii - błysk, mat i soft touch. Realizujemy również małe nakłady, nawet od 50 sztuk.

Katalog klejony
Przeznaczony jest do publikacji o wysokiej objętości. Proponujemy różne formaty do wyboru, w tym  DL, kwadrat o boku 120mm lub 210mm oraz bogaty wybór rodzaju i gramatur papieru. Dla podkreślenia koloru zadruku i wydłużenia jego wytrzymałości zachęcamy do skorzystania z uszlachetnienia folią mat, połysk, lub soft touch.

Katalog szyty
Jest najpopularniejszą formą dla wydruku broszur i folderów o niewielkiej ilości stron. W naszych katalogach stosujemy szycie typowe o płaskich zszywkach. Proponujemy różne formaty do wyboru, w tym  DL, kwadrat o boku 120mm lub 210mm oraz bogaty wybór rodzaju i gramatur papieru. Dla podkreślenia koloru zadruku i wydłużenia jego wytrzymałości zachęcamy do skorzystania z uszlachetnienia folią mat, połysk, lub soft touch.