Zaplanuj cały tydzień na 1 karcie!
Dostępny
6,00 PLN
Cena netto: 4,88 PLN
Ilość:
ILOŚĆ:
Kalendarz biurkowy  z kalendarium tygodniowym

Kalendarze biurkowe mogą być Twoim organizerem, który zawsze jest pod ręką! Dobry projekt sprawi, że będą  ciekawym detalem, a zarazem reklamą Twojej firmy!
Kalendarz tygodniowy  pozwoli doskonale zaplanowanać cały tydzień na jednej karcie!.
W naszej ofercie znajdują się tego typu "piramidki" którch podstatwa wykonana jest z papieru 300g.  Zarówno podstawa jak i samo kalendarium mają wymiar 300x132 mm. Kalendarium drukujemy na papierze offsetowym 90 g w kolorach czarnym i czerwonym. Każdy kalendarz składa się  z 27 kart  i posiada okładkę wykonaną z papieru 300g, uszlachetniona jest standardowo folią błysk! Całość połączona jest spiralą, w czterech kolorach do wyboru (biała, czarna, srebrna, złota)

Poniżej zamieściliśmy do pobrania szablony w formacie PDF z wytycznymi odnośnie poprawnego przygotowania plików do druku.

Zachęcamy do zapoznania się treścią WAŻNE PORADY - pomoże to uniknąć ewentualnych błędów na etapie projektowania TWOJEJ pracy!

FORMATY PLIKÓW
Akceptujemy prace przesłane w formatach: PDF, TIF, PSD lub JPG zapisane w przestrzeni barwnej CMYK. Istnieje możliwość przesyłania prac wykonanych w programie COREL DRAW -  w ich przypadku nie bierzemy na siebie odpowiedzialności za  błędy powstałe w druku.
 
DOSTARCZANIE NAM PRAC
Aby przesłać pliki do swojego zlecenia, należy wysłać do nas plik e-mailem na adres: zamowienia@artprinting.pl , w temacie wpisując nr zamówienia, które zostało wygenerowane prez nasz system i jest widoczne w treści emaila potwierdzjącego przyjęcie przez nas zlecenie, jednakże jego wielkość nie może przekroczyć 15 MB. W przypadku plików o wyższej wielkości prosimy o skorzstanie z bezpłatnego serwisu www.wetransfer.com , w treści wiadomości wpisując nr zamówienia, które zostało wygenerowane prez nasz system.