Podręczny organizer, ciekawy detal i Twoja reklama!
Dostępny
5,00 PLN
Cena netto: 4,07 PLN
Ilość:
ILOŚĆ:
Kalendarz biurkowy  z kalendarium

Kalendarze biurkowe mogą być Twoim organizerem, który zawsze jest pod ręką! Dobry projekt sprawi, że będą  ciekawym detalem, a zarazem reklamą Twojej firmy!
W naszej ofercie znajdują się "piramidki", które drukujemy na kartonie 300 g i uszlachetniamy je standardowo folią błysk!

Piramidki mają format 200x130 mm. N0a nich wklejone są kalendaria wydrukowane w kolorze czarnym i czerwonym na papierze offsetowym 90 g, których format to 90x120 mm.

Poniżej zamieściliśmy do pobrania szablony w formacie PDF z wytycznymi odnośnie poprawnego przygotowania plików do druku.

Zachęcamy do zapoznania się treścią WAŻNE PORADY - pomoże to uniknąć ewentualnych błędów na etapie projektowania TWOJEJ pracy!

FORMATY PLIKÓW
Akceptujemy prace przesłane w formatach: PDF, TIF, PSD lub JPG zapisane w przestrzeni barwnej CMYK. Istnieje możliwość przesyłania prac wykonanych w programie COREL DRAW -  w ich przypadku nie bierzemy na siebie odpowiedzialności za  błędy powstałe w druku.
 
DOSTARCZANIE NAM PRAC
Aby przesłać pliki do swojego zlecenia, należy wysłać do nas plik e-mailem na adres: zamowienia@artprinting.pl , w temacie wpisując nr zamówienia, które zostało wygenerowane prez nasz system i jest widoczne w treści emaila potwierdzjącego przyjęcie przez nas zlecenie, jednakże jego wielkość nie może przekroczyć 15 MB. W przypadku plików o wyższej wielkości prosimy o skorzstanie z bezpłatnego serwisu www.wetransfer.com , w treści wiadomości wpisując nr zamówienia, które zostało wygenerowane przez nasz system.