Tak niewiele trzeba by zaprezentować Twoją Firmę!
Dostępny
10,00 PLN
Cena netto: 8,13 PLN
Ilość:
ILOŚĆ:
Kalendarz listkowy 85x55 mm

Mała i użyteczna, a zarazem, wyjątkowo tania i skuteczna forma prezentacji Twojej firmy! Twoi Kontrachenci na pewno znajdą  miejsce w  portfelu. 
Kalendarzyki listkowe wkonujemy na papierze kredowym 350 g, standardowo uszlachetnionym dwustronnie folią błysk! (opcja folia mat - w przypadku jej wyboru należy taką informację podać w formularzu zamówienia!)
Standardowo zaokrąglamy również narożniki!

Poniżej zamieściliśmy do pobrania szablony w formacie PDF z wytycznymi odnośnie poprawnego przygotowania plików do druku.

Zachęcamy do zapoznania się treścią WAŻNE PORADY - pomoże to uniknąć ewentualnych błędów na etapie projektowania TWOJEJ pracy!

FORMATY PLIKÓW
Akceptujemy prace przesłane w formatach: PDF, TIF, PSD lub JPG zapisane w przestrzeni barwnej CMYK. Istnieje możliwość przesyłania prac wykonanych w programie COREL DRAW -  w ich przypadku nie bierzemy na siebie odpowiedzialności za  błędy powstałe w druku.
 
DOSTARCZANIE NAM PRAC
Aby przesłać pliki do swojego zlecenia, należy wysłać do nas plik e-mailem na adres: zamowienia@artprinting.pl , w temacie wpisując nr zamówienia, które zostało wygenerowane prez nasz system i jest widoczne w treści emaila potwierdzjącego przyjęcie przez nas zlecenie, jednakże jego wielkość nie może przekroczyć 15 MB. W przypadku plików o wyższej wielkości prosimy o skorzstanie z bezpłatnego serwisu www.wetransfer.com , w treści wiadomości wpisując nr zamówienia, które zostało wygenerowane prez nasz system.