Duży format to jest to!
Dostępny
7,00 PLN
Cena netto: 5,69 PLN
Ilość:
ILOŚĆ:

Kalendarz plakatowy listwowany

To wyjątkowo praktyczna forma prezentacji Twojej firmy, która łączy w sobie formę plakatu z kalendarzem.

Wielkość daje możliwości do zaprojektowania nawet najbardziej niecodziennej  grafiki. Kalendarium jest czytelne i w pełni funcjonalne. Taka forma prezentacji jest  wyjątkowo skuteczna! 

Kalendarze plakatowe drukujemy  na papierze kredowym o gramaturze 250 g w formatacie standardowym  B1. Na życzenie wycenimy i wydrukujemy również inne formaty - tj. B2, A2, A1. Dodatkowo możemy szlachetnić je folią matową lub błyszczącą. Do wyboru posiadamy trzy kolory listew: białym, czarnym bądź srebrnym. 

Zachęcamy do zapoznania się treścią WAŻNE PORADY - pomoże to uniknąć ewentualnych błędów na etapie projektowania TWOJEJ pracy!

Poniżej zamieściliśmy do pobrania szablony w formacie PDF z wytycznymi odnośnie poprawnego przygotowania plików do druku.

FORMATY PLIKÓW
Akceptujemy prace przesłane w formatach: PDF, TIF, PSD lub JPG zapisane w przestrzeni barwnej CMYK. Istnieje możliwość przesyłania prac wykonanych w programie COREL DRAW -  w ich przypadku nie bierzemy na siebie odpowiedzialności za  błędy powstałe w druku.
 
DOSTARCZANIE NAM PRAC
Aby przesłać pliki do swojego zlecenia, należy wysłać do nas plik e-mailem na adres: zamowienia@artprinting.pl , w temacie wpisując nr zamówienia, które zostało wygenerowane prez nasz system i jest widoczne w treści emaila potwierdzjącego przyjęcie przez nas zlecenie, jednakże jego wielkość nie może przekroczyć 15 MB. W przypadku plików o wyższej wielkości prosimy o skorzstanie z bezpłatnego serwisu www.wetransfer.com , w treści wiadomości wpisując nr zamówienia, które zostało wygenerowane prez nasz system.