Doskonała forma prezentacji twojej firmy!
Dostępny
2,00 PLN
Cena netto: 1,63 PLN
Ilość:
ILOŚĆ:
Kalendarz trójdzielny LUX

Kalendarz trójdzielny znajdzie swoje miejsce w niemalże każdym biurze. Uwagę zwraca kolorową główką i podkładem, na którym umieszczamy dane teleadresowe oraz hasła reklamowe. W naszej ofercie są kalendarze  o wymiarach 320x840 mm. Główka kalendarza jest jeszcze bardziej wypukła i błyszcząca, co nadaje całości wyjątkowej elegancji.
Podkład wykonamy z kartonu 300g, na którym  umieszczamy trzy kalendaria składające się z dwunastu stron w formacie 290x150 mm wydrukowane w kolorze czarnym i czerwonym na papierze offsetowym, zakładamy również przeźroczystą taśmę z czerwonym okienkiem. 

Poniżej zamieściliśmy do pobrania szablony w formacie PDF z wytycznymi odnośnie poprawnego przygotowania plików do druku.

Zachęcamy do zapoznania się treścią WAŻNE PORADY - pomoże to uniknąć ewentualnych błędów na etapie projektowania TWOJEJ pracy!

FORMATY PLIKÓW
Akceptujemy prace przesłane w formatach: PDF, TIF, PSD lub JPG zapisane w przestrzeni barwnej CMYK. Istnieje możliwość przesyłania prac wykonanych w programie COREL DRAW -  w ich przypadku nie bierzemy na siebie odpowiedzialności za  błędy powstałe w druku.
 
DOSTARCZANIE NAM PRAC
Aby przesłać pliki do swojego zlecenia, należy wysłać do nas plik e-mailem na adres: zamowienia@artprinting.pl , w temacie wpisując nr zamówienia, które zostało wygenerowane prez nasz system i jest widoczne w treści emaila potwierdzjącego przyjęcie przez nas zlecenie, jednakże jego wielkość nie może przekroczyć 15 MB. W przypadku plików o wyższej wielkości prosimy o skorzstanie z bezpłatnego serwisu www.wetransfer.com , w treści wiadomości wpisując nr zamówienia, które zostało wygenerowane prez nasz system.